ביטוח משכנתא

ישנה דרך חדשה לחסוך בעלות החודשית, משווים מחירים וחוסכים

משווים וחוסכים אלפי שקלים

קבלו הצעות מחיר מחברות ביטוח שונות ותוכלו לחסוך בהוצאה החודשית שלכם

אל תתנו למשכנתא להשפיע עליכם

ביטוח משכנתא יכול להיות הרבה יותר זול ממה שאתם משלמים כיום, מלאו את הפרטים בטופס ותתחילו לחסוך

מחשבון למציאות טובה יותר

ממלאים את הטופס משווים וחוסכים אלפי שקלים, ההשוואה קלה והחיסכון עצום

תנו למומחים לעזור לכם

מלאו את הפרטים בטופס וקבלו הצעות מחיר עם ליווי אישי לאורך כל הדרך ותוכלו גם אתם לחסוך כבר היום

 

מחשבון משכנתא

כשהיינו צעירים, עבדנו עם מחשבון פשוט. לקראת הבגרות במתמטיקה לימדו אותנו להשתמש במחשבון מדעי, מחשבון עם מספר רב של כפתורים ופונקציות שונות המאפשרות לבצע חישובים מורכבים ומסובכים. אך במחשבון משכנתא מעולם לא השתמשנו. למעשה למה צריך בכלל מחשבון משכנתא? מחשבון משכנתא הוא כלי רב ערך ושימושי מאוד, כלי חיוני לכל מי ששוקל לקחת משכנתא לרכישת דירה. אך מדוע?

מחשבון משכנתא, מה זה בכלל?

מחשבון משכנתא מאפשר ללוקח המשכנתא לחשב את ההחזרים החודשיים שלו לאורך זמן. רבים בודקים בלקיחת המשכנתא את ההחזר החודשי הראשון. אך הם אינם לוקחים בחשבון כי ההחזרים החודשים הולכים לגדול מידי חודש. הגידול אמנם איננו גדול מחודש לחודש, אך לאורך שנים, ובעיקר לאורך שנים רבות (וכמעט כל מי שלוקח משכנתא לוקח את ההלוואה לשנים ארוכות), הופך את הגידול החודשי למשמעותי ביותר כעבור תקופה ארוכה של שנים. לכן יש לשקול היטב את יכולת ההחזר לא רק בחודש הראשון להחזר, אלא גם אחרי עשר ועשרים שנה.

מחשבון משכנתא – יתרונות נוספים

כמו כן, מחשבון משכנתא מאפשר להשוות באופן מקצועי בין המסלולים השונים. תיאורטית, המסלולים השונים נועדו לאפשר אפיקים שונים לבעלי פרופיל שונה בלקיחת ההלוואה. אך הלכה למעשה, משמשים המסלולים לדרך בה הבנק מציף את הלקוח התמים באינספור אפשרויות, על מנת לגרום לבלבול בין כל המסלולים, בלבול שגורם ללוקח המשכנתא לבחור במסלול שנוח יותר לבנק.

מה צריך להשוות עם מחשבון משכנתא?

לכן, חשוב לבדוק עם מחשבון המשכנתא את כל המסלולים אותם מציע הבנק, וליצור תמהיל נוח בין המוצרים השונים אותם מציע הבנק. בניית תמהיל כזה מאפשרת לא לשים את כל הביצים בסל אחד, אלא לדאוג לכך שסכום ההחזר החודשי יישאר קבוע פחות או יותר, ואפילו יקטן משמעותית בקונסטלציות מסוימות. לכן, חשוב לבדוק בתבונה את תוצאות המסלולים לאורך זמן. מומלץ שבדיקה כזאת, תיעשה בידי אנשי מקצוע, כאלה שיודעים לבדוק את המרכיבים השונים, ולהשתמש עם מחשבון המשכנתא באופן יעיל המאפשר לראות את הנתונים באופן מסודר, נתונים הדרושים לקבלת החלטות נכונות, החלטות שהולכות להשפיע עלייך לאורך הרבה מאוד שנים.