ביתי הוא מבצרי – האמנם? כל אחד מאיתנו מרגיש הכי בטוח בבית שלו. הבית הוא מקום המפלט, המקום שבו אפשר להסתגר ולשכוח מכל הצרות והבעיות שנמצאות בחוץ.

הפתגם "ביתי הוא מבצרי" ממחיש את התחושה הזאת יותר מכל, אך ישנם מצבים בחיים שבהם הבית אינו מבצר בטוח, ולעתים הוא אף קורס סביבנו ואנו נשארים מבוהלים ומבולבלים.

אם חלילה הבית נפגע כתוצאה מתאונה כלשהי או מאסון טבע, יהיה לנו קשה להמשיך ולהתגורר בו ולראות בו את המקום המושלם והרגוע שלנו, שלא לדבר על עלויות התיקונים והשיפוצים הגבוהות שניאלץ לעמוד בהם איכשהו. הפתרון המושלם לכך, פיתרון שייתן לך ביטחון, הינו ביטוח דירה.

מה זה אומר

ביטוח דירה נעשה במסגרת של ביטוח משכנתא. כאשר אתם מחליטים לקנות בית ונעזרים בהלוואת משכנתא של הבנק, הבנק מחייב אתכם לעשות ביטוח משכנתא, הכולל ביטוח חיים וביטוח דירה.

ביטוח דירה מעניק לכם ולביתכם כיסוי במקרה של נזק למבנה של הדירה. אם חלילה התפוצץ בלון גז וגרם לשרפה אשר פגעה בביתכם, או שהייתה רעידת אדמה באזור מגוריכם וביתכם ניזוק מכך – ביטוח דירה יכסה עבורכם את הנזק ויעניק לכם שקט נפשי, אחרי הכל בטיחות אש היא ביטוחות שחובה לדעת עליה כמה שיותר כדי להמנע מנזקים גדולים שכאלה.

זה עלול לקרות לכל אחד…

הנטייה הטבעית שלנו היא לומר: "אני בטוח, לי לא יקרו דברים כאלו. אין סיבה שאשקיע בביטוח לדירה…". אבל הסטטיסטיקה מראה שכל אחד עשוי להיות מעורב במקרה שביתו ייפגע, ואם לא תהיה מבוטח תצטרך להסתכן בתשלומים גבוהים במיוחד על מנת לשפץ ולתקן את הבית מהנזקים שנגרמו לו.

לכן, ביטוח דירה מעניק לך שקט נפשי ושלווה, ביודעך כי לא משנה מה יקרה, אתה מבוטח ואתה לא נמצא לבד.

ביטוח דירה – רוגע ושקט נפשי

אם גם אתה מבין שאי אפשר לשלוט בכל; אם גם אתה מבין שאתה עלול להיקלע למצבים לא נעימים אשר יכולים לעלות לך ביוקר, ואם גם אתה יודע שכדאי לך להתכונן לכל צרה שלא תבוא, אז בוודאי שאתה יודע שכדאי לך לעשות ביטוח דירה.

אנו מציעים לך מגוון של אפשרויות לביטוח דירה, סטנדרטי ומורחב, אשר יעניקו לך את הרוגע והשקט הנפשי שאתה זקוק לו, במחיר שווה לכל נפש.