כשאנחנו חושבים ומדמיינים את בית החלומות שלנו, אנו חושבים על הרבה דברים: כמה חדרים יהיו בו, איפה הוא יהיה ממוקם, איזה חצר יפה או מרפסת מטופחת יהיו לנו ואיך נעצב את המטבח והסלון. אנו תמיד שוגים בחלומות ונהנים לחשוב על העתיד ועל הבית הנפלא שנגור בו. אנו עוסקים בלחשוב רק על הדברים הטובים והקסומים. זהו דבר טבעי ואולי אף מבורך, אך מצד שני אסור לנו לשכוח את הדברים הטכניים, הבירוקרטיים, הדברים שיכולים להציל אותנו חלילה במקרים קשים. ואחד מהדברים הללו הינו ביטוח חיים.

ביטוח חיים – למה ועל שום מה?

רוב האנשים, כאשר הם רוכשים דירה, נאלצים לקחת מהבנק הלוואה למשך שנים ארוכות הנקראת משכנתא. זוהי הלוואה המיועדת לרכישת דירה או בית. הבנק מחייב את הלווים לבטח את הנכס בביטוח משכנתא. ביטוח משכנתא כולל שני ביטוחים עיקריים: ביטוח דירה וביטוח חיים. החשיבות של ביטוח חיים גדולה מאוד ולמעשה מהווה רשת ביטחון קריטית עבור לוקחי ההלוואה ובני משפחותיהם. המשמעות המעשית של ביטוח חיים הינה, שאם חלילה אחד מן הלווים נפטר, שארית ההלוואה לא תהפוך לנטל על כתפיו של בן הזוג. ביטוח חיים מבטיח כי הבנק יקבל את יתרת הסכום שנלקח כהלוואה וכך למשפחה לא יהיו חששות קיומיים מפני לקיחת ביתם.

ביטוח חיים – רשת הביטחון שלך

על כן, מובן כי אין לזלזל בחשיבותו של ביטוח חיים הנערך במסגרת ביטוח משכנתא. הביטוח הזה יכול להציל אותך ואת משפחתך באחד מרגעי השבר הגדולים ביותר בחיים. הבנק אמנם מחייב אותך לעשות ביטוח חיים, אך אתה יכול לבחור היכן לרכוש את הפוליסה. אנו מציעים לך פוליסה מיוחדת של ביטוח חיים אשר תבטיח שקט ושלווה למשפחתך ותיתן לכם ביטחון בכל מצב.

ביטוח במיוחד בשבילך

כבעלי ניסיון וכמובילים בשוק ביטוחי המשכנתא, אנו מציעים לך מגוון של אפשרויות לרכישת פוליסת ביטוח חיים. כך תוכל למצוא את הביטוח המתאים ביותר עבורך, עם התנאים המושלמים לך ולמשפחתך וכמובן במחיר האטרקטיבי והמשתלם ביותר. צרו עימנו קשר לקבלת הצעת מחיר משתלמת במיוחד.