בעבר היה ניתן לרכוש פוליסה של ביטוח משכנתא אך ורק בבנקים שנתנו את ההלוואה. לפני מספר שנים חלה רפורמה בנושא, וביטוחי המשכנתא עברו גם אל חברות הביטוח בישראל. מהלך זה משפיע לטובתו של הלקוח, כיוון שיש מספר רב של חברות המציעות אפשרויות ביטוח וניתן להתמקח על המחירים ולקבל הצעות זולות פי כמה וכמה. העניין הוא, שלשם כך יש לערוך השוואת מחירים. עריכה של השוואת מחירים גם היא עשויה להיות כאב ראש לא קטן – ריצות מחברת ביטוח לאחרת, המון נתונים על פוליסות ומחיריהן ועוד ועוד.

השוואת מחירים – בשביל זה אנחנו כאן

אנו מציעים לך אפשרות לערוך את השוואת המחירים במקומך. הידע הרב והניסיון המצטבר לאורך שנים שלנו בתחום מביאים לכך שאנו בקיאים בפרטי הביטוחים השונים ונוכל להתאים לך אותם על פי צרכיך. כך תוכל לקבל את הביטוח המותאם ביותר עבורך ועבור בני משפחתך בהתאם לתנאים של ביתך, במחיר האטרקטיבי ביותר והמשתלם ביותר מבין חברות הביטוח.

ביטוח המשכנתא

כל בנק שמציע הלוואות של משכנתא מחייב את הלווים לעשות ביטוח משכנתא, בכדי שהבנק יהיה מכוסה במקרים של נזק או במקרים שהלווה אינו יכול עוד לשלם עבור ההלוואה. אנו כלווים מקבלים זאת כעוד מהמורה בדרך, ולעיתים קרובות מתייחסים אליה בזלזול וסוגרים עם חברת הביטוח הראשונה שמציעה לנו ביטוח משכנתא. אך זהו דבר טיפשי במיוחד. ביטוח משכנתא עלול לעלות לך כסף רב, ובשל הגורמים הרבים שקיימים בשוק שמציעים ביטוח משכנתא, ניתן להשיגו במחיר זול יותר ומשתלם עבורך, קבלו טיפים לניהול תקציב משפחתי נכון שיכולים לעזור לכם לחסוך אלפי שקלים, כאשר אתם ממלאים את הטופס אתם מקבלים הצעות מחיר שונות מחברות שונות שיכולות לעזור לכם המון.

כל מי שלוקח משכנתא לפני קניית בית יודע עד כמה זה יכול להיות עסק מסובך. הריצות הרבות מבנק לבנק, הטביעה במידע הרב שמוגש לכם ובכל הפרטים הקטנים, והייאוש שמגיע בשל חוסר הידע ומתוך כך חוסר היכולת להחליט. קניית דירה חדשה היא דבר משמח במיוחד, אך הדרך אליה רצופה במכשולים רבים וכואבים. ישנו סעיף נוסף בדרך לקבלת המשכנתא, סעיף שאנו נוטים לעיתים לזלזל בו אך הוא חשוב לאין שיעור כיוון שהוא נותן לנו הגנה, וזהו ביטוח המשכנתא.